Harmony

Inwestycje

Hillence

Hillence obiecuje Ci malowniczy widok ze wzgórz i udowadnia, że można znaleźć ciszę w środku miasta. Hill&Silence jest dziełem wizjonerskiej myśli Harmony Group – dewelopera, który wyznacza nowe standardy, oferując to, o czym często nie śmiemy marzyć. Odważ się pragnąć więcej, a znajdziesz to w mieszkaniach i domach szeregowych Hillence.

Butikowa architektura

Fundamentem każdej inwestycji Harmony Group są wartości, którym hołdujemy. Hillence jest wyrazem naszego zamiłowania do architektury zrównoważonej i wysmakowanej, a zrodziło się z przekonania, że szczęścia rodziny należy szukać w codzienności: poczuciu komfortu, aktywnym wypoczynku czy popołudniowej kawie w życzliwym gronie sąsiadów.

Poznaj zupełnie wyjątkową inwestycję Harmony Group.

Jedynie Hillence oferuje tak szeroki wachlarz udogodnień:

Inwestycje

Azyllium

Azyllium to trzy dwukondygnacyjne budynki połączone szklanym lobby, ze strefą Wellness z basenem, położone w Olsztynie nad brzegiem jeziora Ukiel.

Design w każdym detalu

Apartamenty dla osób, które cenią sztukę życia. Finezyjna, a równocześnie ponadczasowa architektura, najwyższej jakości materiały budowlane, nowoczesne technologie, energooszczędne rozwiązania i precyzja wykonania to wyróżniki inwestycji firmowanych marką Harmony Group należącą do grupy PEDBUD.

Strefa SPA

Strefa SPA przeznaczona tylko dla mieszkańców, znajduje się na poziomie tafli jeziora. To kompleks ze strefą relaksacyjną składający się z basenu, sauny i jacuzzi. Wielkopowierzchniowe przeszklenia pozwalają podczas relaksu podziwiać panoramę jeziora Ukiel – malowniczą o każdej porze roku.

Natura przytulona do miasta

Azyllium leży zaledwie 3 minuty od obwodnicy miasta – pozwalając na błyskawiczny wyjazd zarówno w kierunku Warszawy, jak i Trójmiasta. Mimo tak bliskiego sąsiedztwa głównej trasy i miasta, mieści się w dzikim i cichym zakątku natury, nad najpiękniejszym jeziorem Olsztyna - Ukiel – w malowniczej zatoce Łabędzia Szyja.

Azyl dla aktywnych

W każdej chwili możesz korzystać ze ścieżek rowerowych i do joggingu, a zimą z trasy do narciarstwa biegowego. Z plaży, która znajduje się tuż przy wyjściu z apartamentów, możesz wypłynąć jachtem czy motorówką na obiad do jednej z kilku restauracji położonych na przeciwległym brzegu, a gdy jezioro pokryje się lodem, jeździć na łyżwach lub ślizgać na bojerach.

Zadzwoń: 507-550-635

Subscribe to our newsletter

Etiam rhoncus. Maecenas tempus, tellus eget natoque rhoncus